0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
BLLRC SYMA X22 X22W Quadrocopter Резервни Делови UAV Литиум Батерија 3.7 V 400mah

BLLRC SYMA X22 X22W Quadrocopter Резервни Делови UAV Литиум Батерија 3.7 V 400mah

DEN 452.00
DEN 475.20
Това е достапна

Количина на стоки


BLLRC SYMA X22 X22 W Quadrocopter Резервни Делови UAV Литиум Батерија 3.7 V 400mah
Пакет вклучуваат:1 PCS

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Бренд Име:
BLLRC
Број На Модел На:
Syma X22 X22W
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата

Додатоци на производот