0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Поб Firth 5A Американски Класична Црна 5A Дрво Совет Drumsticks, со специфичен црн финиш

Поб Firth 5A Американски Класична Црна 5A Дрво Совет Drumsticks, со специфичен црн финиш

DEN 810.72
Това е достапна

Количина на стоки


За над 30 години, Американски Класичен 5 A и 5 B биле избор на безброј тапанари. Сега, најпопуларните стапови во светот се достапни со класичниот и препознатлив црн финиш. Должина : 16 Дијаметар : .565"

Основните својства

Број На Модел На:
5a
Должина:
16
Дијаметар:
.565

Додатоци на производот