0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Усогласат Trex 550/600 600N M0.6 вртежен момент Цевка Пред се Вози Опрема Set/40T H6NG001AXW Усогласат 600 делови Бесплатен Превозот со Следење на

Усогласат Trex 550/600 600N M0.6 вртежен момент Цевка Пред се Вози Опрема Set/40T H6NG001AXW Усогласат 600 делови Бесплатен Превозот со Следење на

DEN 1199.52
Това е достапна

Количина на стоки


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
Усогласат Trex 550/600 600 N M0.6 вртежен момент Цевка Пред се Вози Опрема Set/40 T H6 NG001 AXW
Настава : Спецификација : ●Користете за Т-РЕКС 600 N/600 E/550
●Користи ново развиен, највисок спецификации и супериорен во однос на анти-носат материјал за да се зголеми целокупната сила и издржливост за вртежен момент цевка вози опрема. Ефикасно да се минимизира опрема разголување и несреќа штета.
●Мора со ●600 Пред се вози опрема собранието x 1
●600 Долго чадор опрема x 1
●600 Краток чадор опрема x 1

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ALZRC
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Број На Модел На:
порамнете
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Алатка Материјали:
делови

Додатоци на производот