0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Усогласат Trex 550/600 Нови Главните Опрема Случај Set-Црна HN6064BA Усогласат 600 делови Бесплатен Превозот со Следење на

Усогласат Trex 550/600 Нови Главните Опрема Случај Set-Црна HN6064BA Усогласат 600 делови Бесплатен Превозот со Следење на

DEN 1679.52
Това е достапна

Количина на стоки


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
Усогласат Trex 550/600 Нови Главните Опрема Случај Set-Црна HN6064 BA
Настава : Спецификација : ●Новиот дизајн на еден начин имајќи за спречување на заклучување.
●Користете за Т-РЕКС 550 E/600 E/600 N.
●Мора со Autorotation Опашка Вози Опрема сет (). ●Еден начин имајќи HF1216 x 1(Φ12xΦ18x16mm)
●Главните опрема случај x 1
●Хексадецимален штекер salf прислушување завртки x 5(T3x7mm)
●Еден начин имајќи ја вратило x 1(Φ9xΦ12x34.7mm)
●За миење x 1(Φ11.5xΦ18x0.8мм)

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ALZRC
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Број На Модел На:
порамнете
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Алатка Материјали:
делови

Додатоци на производот