0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Feichao 5Pcs Метал Моторни Монтирање Носителот Моторни Рамка Модел на Научно Моторни База на Лабораториска Опрема и Резервни Делови

Feichao 5Pcs Метал Моторни Монтирање Носителот Моторни Рамка Модел на Научно Моторни База на Лабораториска Опрема и Резервни Делови

DEN 67.20
Това е достапна

Количина на стоки


JMT 5 Pcs Метал Моторни Монтирање Носителот Моторни Рамка Модел на Научно Моторни База Лабораториска Опрема Додатоци
Материјал : железо
Поправање на дупки : 4
Бленда : 2.3 mm (за 2mm-2.3 mm дијаметар завртки)
Железо лист дебелина : 0.5 mm
Вкупна ширина предните и задните : 10мм

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Авионите
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Бренд Име:
feichao

Додатоци на производот