0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
РК 1:10 Автомобил 03300 Топлина Мијалник 540 550 Акции Модифицирани Мотор Ладење Вентилатор 7016 4Color

РК 1:10 Автомобил 03300 Топлина Мијалник 540 550 Акции Модифицирани Мотор Ладење Вентилатор 7016 4Color

DEN 364.00
DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики :
100% Сосема Нов
Делови име : Топлина Мијалник
Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и слика
Содржина : што ќе се изберат на сликата е она што ќе добиете за

Основните својства

Бренд Име:
JYDCET
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
7016
Технички параметри:
KV1100
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
топлина мијалник
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
топлина мијалник

Додатоци на производот