0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Карбонски Влакна HX150 HX180 HX200 Мини Quadcopter Рамка за Полнење Трки Јастреб Quad Оружје за FPV Фотографија

Карбонски Влакна HX150 HX180 HX200 Мини Quadcopter Рамка за Полнење Трки Јастреб Quad Оружје за FPV Фотографија

DEN 527.52
Това е достапна

Количина на стоки

Карбонски Влакна HX150 HX180 HX200 Мини Quadcopter Рамка за Полнење Трки Јастреб Quad Оружје за FPV Фотографија
Спецификации :
- Модел : HX150/HX180/HX200 факултативна
- Wheelbase : 150mm/180mm/200mm +/-10мм
- Материјал : јаглерод влакна
- Рака дебелина : 3мм
- Центар одбор дебелина : 1.5 mm
- Camara планината навалите агол : 20 степен
- Столб должина : 30мм
- Моторни инсталација дупка : 6-7mm*6-7mm
- Контрола на летање монтажа дупка : 30*30мм
- Боја : Црна
- Тежина : 51g/55g/60g
- HX150 recommands 3 инчен елиса и 1104 мотор. (Не се вклучени)
- HX180 recommands 4 инчен елиса и 1804 мотор. (Не се вклучени)
- HX200 recommands 5 инчен елиса и 1806 мотор. (Не се вклучени)
Pacakge се вклучени :
- 1* HX150 или HX180 или HX200 Стаклени Влакна Quadcopter(како вашиот избор)
- 1* Моќ Distirbution Одбор
Плаќање
-ние прифаќаме alipay и paypal.
-Ние ќе процес повеќето цел во 48 часа по уплатата верификација и да понудат на следење нема со секоја Работа(aliexpress само може да се пополни на следење Не по 24 часа).
Повратни информации
-Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно ,Ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
-Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Превозот
-За руски купувачот,pls понуда полно име како политика бара.
- Ние ќе decalre тоа како подарок и пониски од 30 ако имате посебни барање, pls дозволете ни да знаеме.
- Ве молам убаво провери вашиот превозот адреса и телефонски број кога ќе се стави на ред.
-За Купувачот од руската Федерација,Аргентина,Украина,Точка може да се брод преку ЕМС ако изберете DHL/Федекс како сложена царинска декларација процес.
-За Купувачот Од Бразил,pls нудат Даночни Не е сакате да брод преку DHL/Федекс,или објектот ќе брод преку ЕМС иако можете да изберете на курирската служба DHL.
Време на испорака

Основните својства

боја:
HX150, HX180, HX200
Бренд Име:
TAROT-РК
За Возило Тип:
Авионите
Технички параметри:
Вредноста 4
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
rc
РК Делови и Accs:
летало делови
Надградба На Делови/Додатоци:
Контролор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Quadcopter
Четири тркала Атрибути:
tarot
Алатка Материјали:
tarot

Додатоци на производот