0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 Пара 26x8.5 2685 Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW Виткање Реквизити За DIY FPV Мулти-роторот Quadcopter Делови

2 Пара 26x8.5 2685 Карбонски Влакна Пропелер Г.С. CCW Виткање Реквизити За DIY FPV Мулти-роторот Quadcopter Делови

DEN 6926.40
Това е достапна

Количина на стоки


(2pair) 26x8.5" Карбонски Влакна Пропелер Г.С. + CCW Пакет се вклучени : 2 x г.с. пропелери 2 x ccw пропелери

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
BEEROTOR
Големина:
26x8.5''
Четири тркала Атрибути:
Моторс
РК Делови и Accs:
Пропелери
Број На Модел На:
2*Јаглерод-26x8.5
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Карбонски Влакна
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
2685 Пропелери
Надградба На Делови/Додатоци:
карбонски влакна пропелер

Додатоци на производот