0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
3PCS 3.7 V 800mah батеријата со USB полнење кабел со 3-во-1 Европскиот стандард полни главата за YH-19 YH-19HW литиум батерија

3PCS 3.7 V 800mah батеријата со USB полнење кабел со 3-во-1 Европскиот стандард полни главата за YH-19 YH-19HW литиум батерија

DEN 1231.00
DEN 1295.52
Това е достапна

Количина на стоки


Се применуваат за:YH-19 YH-19 HW
Пакет вклучуваат:3pcs батерии+USB+Европските регулативи полначот глава

Основните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
BLLRC
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Надградба На Делови/Додатоци:
Литиум Батерија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
YH-19 YH-19HW

Додатоци на производот