0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 ПАРЧИЊА /Set Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, Предната Решетка Околу Трим Трки Скари Намали За 2010-2012 Година Citroen C5

2 ПАРЧИЊА /Set Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, Предната Решетка Околу Трим Трки Скари Намали За 2010-2012 Година Citroen C5

DEN 4032.00
Това е достапна

Количина на стоки


Ние продаваме бренд-име производи се Кина,
Ве молиме да се чувствуваат удобно купување
Објектот Fitment :
Одговара за 2010-2012 година Citroen C5 4dr Седан
Опис :
Состојба : 100% Сосема нови во Кутија
Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, а Не евтини еден!!
Боја : Сребро,Многу убава
Iclude : 2 парчиња.
Со добар квалитет и се извезува во целиот свет
Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет
Лесно installtion, Не't треба да се ослободи од фабричките Решетката Околу Трим, само треба да се стави производот покриеност во фабричките Решетката Околу Намали, а потоа ги користат завртки фиксација.
Превозот :
Ние ја испорача стоката до остатокот на светот. Во зависност од вашите потреби,Ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Mail" ,"Кина Пост Воздух Колет",e Packet или "ЕМС експрес" за купувачот за испорака на стоката.Ако производот повеќе од должината и тежината на поштата регулатива, ние ќе го користиме "Кина Пост Воздух Колет" или "ЕМС експрес" .
"Кина Пост Воздух Mail" или "Кина Пост Воздух Колет" : На времето на пристигнувањето на пакетот испорака земјата е различно, тоа не е исто. Пакетот ќе биде во 20 дена - 80 дена за да стигнат до вашата адреса. Понекогаш, се должи на голем број на пост обработка на пакетот, или царински преглед пакет, колет повремено ќе биде одложен. Бидејќи поштата или обичаите, што предизвикува одлагање парцела парцела.
"ЕМС експрес" : обично 7 дена 9 дена ќе пристигнат на вашата адреса. Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во 9 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
"e Packet" : обично 10 дена 15 дена ќе пристигнат на вашата адреса. Понекогаш, поради поштата се справува со пакети количина се зголемува, или царинска парцела, пакет, понекогаш е одложен, содржини може да биде во рок од 15 дена по пристигнувањето на вашата адреса.
Сите купувачи се согласија парцела пристигнување време, ако не се согласувате, ве молиме да не купи!
Плаќање :
Прифаќаме само за плаќање преку Aliexpress
Политика На Враќање :
Ние ќе бидат одговорни за било каква продаваат предмети.Во случај да добиете неисправни или погрешно објект,ние ќе бидеме среќни да ви даде замена.Купувачот мора да ги испрати назад оригиналниот објект(поштенски ќе бидат платени од страна на купувачот освен погрешен точка).
Предмети мора да се врати во 7 дена по приемот.
Повратни информации и Спорот :
Ние ќе ја напуштат повратни информации по приемот од cutomer.
Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине никакви НЕГАТИВНИ повратни информации.
Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми на начин што'll бидат задоволни !
Ние сме посветени на серверот на нашите клиенти во секое време за својата 100% задоволство.
Ве молиме да ги споделите со нас, ако've got било какви проблеми со вашето купување.
Ние ќе се справи и да го реши вашиот проблем веднаш

Основните својства

За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Peugeot Модел:
207
Бренд Име:
wingchun
Модел Година:
2010-2012 година
Име На Модел:
YC20180118
Објектот Должина:
100cm
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Висина:
15cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Метал
Тип На Објект:
Дербито Скари
Тип На Објект:
Дербито Скари
боја:
Сребро.
Материјал Тип:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик

Додатоци на производот