0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
SuperKimJo Vestidos Де Madrinha Црн Краток Chiffon Деверуша Фустани Плус Големина Евтини Капа Ракав Гроздобер Свадба Фустани Гостин

SuperKimJo Vestidos Де Madrinha Црн Краток Chiffon Деверуша Фустани Плус Големина Евтини Капа Ракав Гроздобер Свадба Фустани Гостин

DEN 3845.00
DEN 4272.00
Това е достапна

Количина на стоки


деверуша фустани vestido де феста жените деверуша фустан mgoo vestido де феста де casamento симпатична краток chiffon нане зелена деверуша фустан mgoo vestido де феста curto vestido де феста vestido долго евтини гроздобер скромни неусогласеноста на евтини домот обичај помлади возрасни помлади vestido де феста долго vestido madrinha лаванда домот тинејџерите vestidos де madrinha vestidos де феста vestido де madrinha де casamento долго vestido де феста vestido долго став madrinha гроздобер chiffon партија фустан за тинејџерите vestido феста облека demoiselle d'honneur vestido preto vestidos став madrinha де casamento vestidos став феста vestido став madrinha де casamento долго vestido де феста azul коленото должина свадба гостин фустани vestidos madrinha vestidos став феста де casamento vestido долго де феста италијански vestido де casamento став convidada скромна свадба партија се облекуваат vestidos largos став bodas vestido де novia vestido став феста икрата де mariage dama фустани увезени едноставна земја стил помлад vestido долго madrinha vestido де novia vestido де formatura долго com renda облека облека де demoiselle d'honneur adulte vestidos став bodas свадбата пратилки brautjungfernkleid фустани за свадба гости vestido де гала партија фустани за јуниори за западен стил сестра на невестата фустани фенси beaustiful најновите дизајни на фустани фустани за свадби свадба партија се облекуваат мајка на слугинката за тинејџерите brautjunfernkleid свадба bridemaids фустани за свадби вистински фотографии
Добредојдовте на нашата продавница, Роуз е Булчински. Има нов дизајн и многу популарни свадба наметки,деверуша фустани,коктел фустан,матурски фустани и така натаму.
Super Kim Jo Vestidos Де Madrinha Црн Краток Chiffon Деверуша Фустани Плус Големина Евтини Капа Ракав Гроздобер Свадба Фустани Гостин
Забелешка : во нашите училишта се сите нарачана,така што цел нив во било која големина и боја,и можете да добиете на вашите фустан во 40days по вашата исплата.
Забелешки :
Како чесен продавачот, ние гарантираме фустан ќе биде 90%-95% исто како и оригиналната слика за да се прикажат. Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости. Нема две токму истата остава во светот. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Ви благодариме за вашиот undertstanding.
2. Пред ставање на ред, ве молиме да ги прочитате сите наши огласи внимателно, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
************************** Зошто Да Изберете Нас **************************
Нашата предност :
Ние не долго време фустани за некои познати брендови, ние, исто така, направи фустани за на дизајнери во европа и САД клиент, ве молиме да ни веруваат, нашиот силен тим, може да бидете сигурни дека секој фустан ќе биде вашиот сон фустани.
Super Kim Jo Vestidos Де Madrinha Црн Краток Chiffon Деверуша Фустани Плус Големина Евтини Капа Ракав Гроздобер Свадба Фустани Гостин
************************** Како да се цел *************************
Step1 : кликнете на "Додади во кошничка"
Чекор 2 : изберете check out
Чекор 3 : да ги пополните вашите лични информации, како и превозот адреса
и детали за контакт.
Чекор 4 : Изберете метод на плаќање и да додадете белешки на вашата големина и боја на избор.
************************** Време на испорака ***************************
Нормалниот Редослед : во рок од 25-30 дена.
Раш цел : во Рок од 15 дена, ве молиме додадете $30 за нашиот дизајнер прави дополнителна работа за да се дојде вашиот фустан, овде е линкот за да можете да платите :
************************** Боја На Располагање ****************************
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD c екран, боја разлика не може да биде избегнат, па ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе бидат сосема исти како и слики што го видов, ве молиме да се разбере. Ако сте многу многу строги во боја, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ги нарачате.

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Број На Модел На:
црна деверуша фустани
Моден Елемент:
Гроздобер
Бренд Име:
superkimjo
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Chiffon
Деколте:
V Деколте
Половината:
Природни
деверуша фустани боја:
chiffon деверуша фустан
свадба партија се облекуваат должина:
краток фустан деверуша
деверуша фустан стил:
Vestidos Madrinha де Casamento
цена:
евтини деверуша фустани 2017
Форми:
Помлад деверуша фустани
Бои:
vestido madrinha
Материјал:
облека demoiselle d'honneur
време пристигнување:
деверуша фустани 2018
припаѓаат:
vestido де феста де casamento
Припаѓа:
Свадба Партија Облечи

Додатоци на производот