0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-43 %
Tanpell краток деверуша фустан светло сива капа ракави над коленото gown жените враќањето дома свадба партија формално деверуша фустани

Tanpell краток деверуша фустан светло сива капа ракави над коленото gown жените враќањето дома свадба партија формално деверуша фустани

DEN 5185.00
DEN 9096.48
Това е достапна

Количина на стоки


Tanpell краток деверуша фустан светло сива капа ракави над коленото gown жените враќањето дома свадба партија формално деверуша фустани

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Бренд Име:
tanpell
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Лак,Батон,Панделки,Appliques,Sashes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Број На Модел На:
13124963
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Лажичка
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Половината:
Природни
Повод:
Деколте:

Додатоци на производот