0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
Бесплатен превозот за Природни стипса спреј,Природни стипса deodorant спреј,Физичко тело спреј,Природен калиум стипса спреј

Бесплатен превозот за Природни стипса спреј,Природни стипса deodorant спреј,Физичко тело спреј,Природен калиум стипса спреј

DEN 262.00
DEN 336.00
Това е достапна

Количина на стоки


Природен калиум стипса спреј
100 ML шише со 30g Природен калиум стипса камен
Добро спакувани.

Основните својства

Тип На Објект:
Deodorant
Пол:
Унисекс
Тип:
Deodorant Спреј
Состојка:
100% Природен калиум стипса камен
НЕТО-WT.:
100 ML
Број На Модел На:
HRAD00023
is_customized:
Yes

Додатоци на производот