0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
Роуз swan љубовник Diy Дијамант везови Крстот бод комплет Дијамант сликарство 3d Дијамант мозаик целосно Паста занает дома декор

Роуз swan љубовник Diy Дијамант везови Крстот бод комплет Дијамант сликарство 3d Дијамант мозаик целосно Паста занает дома декор

DEN 300.00
DEN 384.00
Това е достапна

Количина на стоки

Роуз swan љубовник Diy Дијамант везови Крстот бод комплет Дијамант сликарство 3d Дијамант мозаик целосно Паста занает дома декор
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Добредојдовте На Нашата Продавница Наредниот Пат Кога Ќе Ја Посетите Нашата Продавница

Основните својства

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x80cm
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Додатоци на производот