0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-18 %
5Pcs DIY 5D Дијамант Слика 6-Парче Кристал Леплива Пенкало Везови Stich Алатка

5Pcs DIY 5D Дијамант Слика 6-Парче Кристал Леплива Пенкало Везови Stich Алатка

DEN 35.00
DEN 42.72
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : фондација алатки сет за дијамантски сликарство почетници и аматерски. Лесно да се фати на дијаманти и лесно да се направи дијамант сликарство. Повеќе дијаманти леплива пенкало, на голем простор со иста боја на дијаманти леплива работа. Обичните дијаманти леплива пенкало може само леплива еден дијамант. 6 парчиња дијаманти леплива pen може да леплива 6 дијаманти во исто време (1-6 парчиња дијаманти може да биде бесплатно со). Брзината е 6 пати повеќе од обичните дијаманти леплива пенкало. Дијамант леплива пенкало додека се пополни во глина може да помине како пенкало за леплива помине дијамант. Исто така, може да се користи за мобилен телефон декорација леплива алатки и така натаму. Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Пластични Боја : Топло Розова (Прикажано како слики) Пен должина : 12.5 cm/4.92 во (Прибл.) Количина : 1 Сет (леплива пенкало САМО, други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Нема мало пакет) 5 X Дијамант Леплива Пен

Основните својства

Дијамант форма:
Круг
Форма:
Еден
Платно Пакување Метод:
-
Стил:
-
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Пластика
Употреба:
-
Број на Бои:
-
Pasting Област:
-
Шаблон Тип:
-
Надворешното Пакување:
-

Додатоци на производот