0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови Занишан момче Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик декорација

Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови Занишан момче Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик декорација

DEN 236.00
DEN 362.40
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
20x30cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm, 70x105cm
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Пакет:
Навивам,Избегне Набори
Дијамант Тип:
Кристал,смола
Тип:
Сликарството, везови,мозаик
Стил:
DIY
Дијамант форма:
100% целосна плоштадот вежба

Додатоци на производот