0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-36 %
Make up Дама DIY Дијамант Сликарство Целосна Вежба Смола Лента Слики 3D Крстот Бод Колекции Пејст Везови Шема Налепница Оркестарот

Make up Дама DIY Дијамант Сликарство Целосна Вежба Смола Лента Слики 3D Крстот Бод Колекции Пејст Везови Шема Налепница Оркестарот

DEN 323.00
DEN 504.00
Това е достапна

Количина на стоки


Make up Дама DIY Дијамант Сликарство Целосна Вежба Смола Лента Слики 3 D Крстот Бод Колекции Пејст Везови Шема Налепница Оркестарот
Драги Ценети Купувачи :
Сите ние дијамант сликарство комплет не вклучува рамка,и да се полу-готови,ќе треба да се заврши тоа,ние ви нудиме алатки.
Тип на слика : Без рамка, не заврши
Производство Детали

Основните својства

Големина:
20cm x 30cm, 30cm x 45cm, 40cm x 60cm, 50cm x 75cm, 60cm x 90cm
Шаблон Тип:
Портрет
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Тема:
5d diy дијамант сликарство се направи до
Дијамант форма:
5D полн плоштад/круг Дијамант
Дијамант Област:
Целосна Дијамант Вежба Слика
Рака Алатки:
Plastis Пенкало ,Лепак,Пластичен Послужавник,Платно
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Дома Декор, Подароци за пријатели или љубовник
кодот:
RL0042
Рамка или Готови:
No

Додатоци на производот