0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Сценско Дијамант Сликарство Везана Занает Дијамант Мозаик Везови Есен злато дрво Модели Кристал Фестивал Подарок Ѕид Оркестарот

Сценско Дијамант Сликарство Везана Занает Дијамант Мозаик Везови Есен злато дрво Модели Кристал Фестивал Подарок Ѕид Оркестарот

DEN 648.00
DEN 912.00
Това е достапна

Количина на стоки


Име на производ : Плоштадот дијамант Сликарство
Употреба : Дом, Канцеларија, Хотел, уникатен подарок
Материјал : Плоштадот Смола Дијамант
Пакување : боја кутија или торба за пакување
Стап вежба област : 100% плоштадот копар , тоа е полна дијамант везови
За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно
Дијамант сликарство предмети вклучуваат
боја кутија, вежба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, пинцети,платно,инструкции
Производството чекори / алатка е воведен
Чекор објаснување, крстот бод е поедноставно отколку дијамант. 1 : Со оглед на платно под маса да се најде соодветната вежба
2 : Forcethe глина во главата на ударна точка пенкало.
3 : да се Држи на вежба на соодветните ги исполнуваат ударна точка на платно
4 : Колку внимание ќе биде посветено да се држиме многу jie транспарентни мембрана
5 : Ако имате објавено во ред или не се користи пенкало може да се користи помош на пинцета
6 : По објавата на располагање книги или рака притисок, да се обезбеди дупчење и го стави во затвор Зошто е секој изберете магија квадратни дијамант? Плоштад Дијамант : Siz 2.5x2.5mm вежба пресек, сликата е повеќе flash,
боја и сјај е светли убава, навистина боја транзиција е исклучителна,
целокупната повеќе административни нивоа чувство, нема да исчезнат, стерео смисла е силна. Платно : HD платно. Во зависност од вашите преференции, Купување информации
Совети : Нашата дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант
вез алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 30% повеќе дијаманти! Иако нашите производи се
не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на
вашите слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам со други купувачи во целиот свет.
Превозот : Ние обично брод на сите стоки во рок од 4 дена по приемот на плаќање .
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена,
но, понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат. Тоа најмногу се должи на поштата.
За големина и боја : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина, ќе имаат одредена мала грешка (помалку од 2cm).
Ве молиме овозможи некои мали разлики во бојата.
Тоа може да биде предизвикана од страна на некои неизбежна причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ.
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги .Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвезди,
бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Додај во Продавница Листа
Кликнете на зборовите подолу да ги внесете страница
Цвет Религија Животинско Цртан Филм Сценографијата
Посетете Ја Нашата Продавница

Основните својства

Големина:
30x45cm, 35x55cm, 40*60cm, 45*70cm, 50x75cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
DXLYMYU
Број на Бои:
30-45
Поставете Тип:
Тема:
Тип:
Е Прилагодена:
детали:
колекции внатрешни детали:
Употреба:
Дијамант големина:

Додатоци на производот