0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
1pcs/многу 3.7 V 4000mAh 5050100 Литиум Полимер LiPo ion Батерија на клетките За Mp3 Mp4 Mp5 DIY ПОДЛОГА DVD

1pcs/многу 3.7 V 4000mAh 5050100 Литиум Полимер LiPo ion Батерија на клетките За Mp3 Mp4 Mp5 DIY ПОДЛОГА DVD

DEN 350.00
DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов Литар енергија на батеријата 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*50mm (W)*100 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4000m Ah
Модел : 5050100
Капацитет : 4000 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 100 MM 50 MM ширина дебелина 5 MM

Основните својства

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
5050100
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија

Додатоци на производот