0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
10pcs/лот 3 линија 3.7 V 350mAh 362937 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP

10pcs/лот 3 линија 3.7 V 350mAh 362937 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP

DEN 834.00
DEN 1142.40
Това е достапна

Количина на стоки


Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,
ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,
контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања. ви благодариме
Поле на примена : MP3, MP4, bluetooth мали звучници, мини камери, возило за патување податоци рекордер, локатор, заеднички простории, како што се на тракерот батеријата големина и капацитет, повеќе добредојдовте консултирајте се со сервисот! Карактеристики : 1> 100% сосема нов Литар енергија на батеријата 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.6 mm (H)*29mm (W)*37 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 350m Ah
Модел : 362937
Капацитет : 350 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 37 MM 29 MM ширина дебелина 3.6 MM

Основните својства

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
362937
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија

Додатоци на производот