0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
3PCS 380mAh Види батерија За dz09 Батерија Li-ion polymer батерија За DZ09 Smart Watch Батеријата

3PCS 380mAh Види батерија За dz09 Батерија Li-ion polymer батерија За DZ09 Smart Watch Батеријата

DEN 258.72
Това е достапна

Количина на стоки


3 PCS 380m Ah Види батерија За dz09 Батерија Li-ion polymer батерија За DZ09 Smart Watch Батеријата Спецификација : Батерии модел : DZ09-380m Ah Школка материјал:Полимер Нормалните капацитет : 380m Ah Минималниот капацитет : 375m Ah Внатрешен Отпор:≤150mΩ Номинален Напон:3.7 V Max.Полнење Напон: 4.2 V Празнење критичниот Напон:2.75 V Max. Тековната задолжен: 1 C5 A Max.Испуштање Струја:2 C5 A Батеријата дебелина (Макс.):5.5 mm±0.3 Батеријата ширина (Макс.): 23mm±0.5 Батеријата висина (Макс.): 31mm±0.5 Полнење Метод(CC/CV): Стандард 0.2 C5 A×7.5 часа; Брза 1 C5 A×2.5 часа. Температурата на работа : Полнење 0℃~45℃; Испуштање -20℃~60℃; Складирање -20℃~45℃ roduct големина (L x W x H) : 1.22 x 0.94 x 0.2 инчи Пакет се Вклучени : 3 x Батеријата за DZ09 Smart Watch

Основните својства

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ZA215
Бренд Име:
GOLDFOX
боја:
Црна
Тип:
батеријата пакет
Употреба:
smart watch

Додатоци на производот