0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-19 %
SYNOKE Мода Часовници Мултифункционален Водоотпорен Спортски Жените Часовници Електронски Види relogio masculino

SYNOKE Мода Часовници Мултифункционален Водоотпорен Спортски Жените Часовници Електронски Види relogio masculino

DEN 306.00
DEN 377.28
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Бендот Должина:
26cm
Функција:
Алармот,Отпорен На Вода
Случај Обликот:
Круг
Движење:
Дигитални
Стил:
Fashion & Неврзан
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Број На Модел На:
QJ1116
Dial Дијаметар:
54mm
Бренд Име:
SYNOKE
Бендот Материјал Тип:
PU
Затворач Тип:
Тока
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Случај Дебелина:
17mm
Бендот Ширина:
21mm
Пол:
Мажи
Случај Материјал:
Пластични

Додатоци на производот