0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
304 од не ' Рѓосувачки Челик Злато Персоналните Десерт Прибор за јадење 4 Парчиња со Западниот начин на Поставување Нож Садови европската dinnerware поставува

304 од не ' Рѓосувачки Челик Злато Персоналните Десерт Прибор за јадење 4 Парчиња со Западниот начин на Поставување Нож Садови европската dinnerware поставува

DEN 460.00
DEN 767.52
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на новата продавница отворање, со непосреден ефект во продавницата трошење 15 американски долари во првите 100 клиенти ќе добијат по еден сет на пченица прибор за јадење (Нордиска четири бои, случаен боја испорака)

Основните својства

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
KEENLEE
Стил:
Западен
Број На Модел На:
К-034
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број на Корисници:
1
Техника:
Мраз

Додатоци на производот