0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
PCI-E Raiser PCI E Изразат 1X Да 16X Столб Картичка USB 3.0 PCI-E SATA Да 6Pin Моќ Кабел За BTC Bitcoin Рударство Antminer Рудар

PCI-E Raiser PCI E Изразат 1X Да 16X Столб Картичка USB 3.0 PCI-E SATA Да 6Pin Моќ Кабел За BTC Bitcoin Рударство Antminer Рудар

DEN 273.60
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
1. 100% Сосема нов и висок квалитет
2. Користење на 60cm USB 3.0 кабел како extender кабел ,премиум квалитет и супер брзина.
3. Со 4x FP солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.
4. Со SATA 15pin Машки да 6pin моќ кабел,повеќе моќни,и да се намали товарот на матичната плоча.
5. Злато позлатен контакти за подобра поврзаност и долг живот .
6. Компатибилен со 1x,2x,4x,8x,16x PCI-E слот на матичната плоча.
7. Со страна клип за да ја зацврсти друга картичка.
8. Нема возачот е потребно
9. Посветен за bitcoin рударство
10. Боја : Сина
11. USB Кабел Должина : 600mm
Вие'll добиете :
1 x PCI-E 16 X адаптер
1 x PCI-E 1 X столб одбор
1 x 60cm USB 3.0 кабел ( боја : Црна , Сина испрати по случаен избор)
1 x SATA 15 Pin-6 Pin моќ кабел
За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основните својства

Тип:
Додади На Картички
Број На Модел На:
VER006C-Сина
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
PCI Express,USB
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Тип:
Додади на картички, стој
Производи Статус:
Акции
USB Должина:
60см
pin кабел:
SATA 15pin да 6pin Моќ кабел
конектор:
Злато Позлатен
боја:
Сина
USB Интерфејс:
USB 3.0
Тип На Објект:
стој картичка
Автобус Тип:
PCI-E 16X Адаптер
Употреба:
Посветен за bitcoin рударство

Додатоци на производот