0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-23 %
Нови 2018 Женски Есен Термички Underwears Жените Дише И Топло, Долго Џонс Тенок Долна Облека Поставен На Дното W13

Нови 2018 Женски Есен Термички Underwears Жените Дише И Топло, Долго Џонс Тенок Долна Облека Поставен На Дното W13

DEN 307.00
DEN 398.88
Това е достапна

Количина на стоки


Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list"; Доколку ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница",ви благодарам многу !
100% сосема нов и висок квалитет
Бои : Виолетова, Сива, Црна, Розова, Црвена
Материјал : 92% Најлон+8% Полиестер
Ракавот : Долг Ракав
Јака : Екипажот Вратот
Стилови : Жените Солидна Долг Ракав Термички Pajama Сет
Панталони Должина : Целосна Должина
Карактеристики : Цврсти, Тенок
Повод : Секојдневниот
Сезона : Зима
Големина : Една Големина
Блузи Должини : 54cm/21.3 инчен Ракав Должина : 52cm/20.5 инчен
Панталони Должина : 92cm/36.2 инчен Половината : 22-55cm/8.7-инчен 21.7
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
Пакет се вклучени : 1 x жените Pajama Сет
За Пратката 1) ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. 3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација. 4) Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. 6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Плаќање 1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Враќање & Наплата 1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. 2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. 3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. За Гаранција 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. За Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
"

Основните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Долго Џонс
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
Долго Џонс
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Материјал Состав:
92% Најлон+8% Полиестер

Додатоци на производот