0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот Машки Underpant Машки Долго Џонс Мажите Топло Став

Бесплатен Превозот Машки Underpant Машки Долго Џонс Мажите Топло Став

DEN 640.80
Това е достапна

Количина на стоки


Нашата долна облека е произведена од нашата фабрика во Кина.Нејзините qualityis многу добро.Но, ние не поддржуваат купувачи се земе тоа да се спореди со други слични производи.Боја на Производ можеби малку различни site слики.Ова е нормално.Ако не се согласувате со ова,ве молам не цел.
За Големина На :
S(27-29 )инчи(71-76cm);
M(29 -31) инчи(77-81cm);
L(32-34) инчи(82-87cm)
XL(35-37)инчи(88-93cm);

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Број На Модел На:
2033
Материјал:
Памук

Додатоци на производот