0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Бебе Момче Облека Божиќ Јакни Дете Девојки Зимско Палто Памук Бебе Момче Надолу Јакна за Момчиња Boby Девојка Облека

Бебе Момче Облека Божиќ Јакни Дете Девојки Зимско Палто Памук Бебе Момче Надолу Јакна за Момчиња Boby Девојка Облека

DEN 1930.00
DEN 3216.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Тежина:
.04
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пополнување:
Сива Патка Надолу
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Долу,Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Одредување На Содржина:
80%

Додатоци на производот