0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Зимски Топли Ракавици Младата Шетач Ракавици Pushchair Рака Muff Windtight Водоотпорен Дебели Ракавици Рака Опфаќа

Зимски Топли Ракавици Младата Шетач Ракавици Pushchair Рака Muff Windtight Водоотпорен Дебели Ракавици Рака Опфаќа

DEN 414.00
DEN 517.44
Това е достапна

Количина на стоки


Зимски Топли Ракавици Младата Шетач Ракавици Pushchair Рака Muff Windtight Водоотпорен Дебели Ракавици Рака Опфаќа
Информација за производот :
Материјал : Водоотпорен Платно
Главната Боја : Бела&Црна
Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 инчи
Големина Приближно : 21.22"x9.44"/54x24m
Пакет се вклучени :
1x Бебе Шетач Зима Водоотпорен Анти-замрзнување Pram Рака Ракавици
Топло Совет :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично,
може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета. : )
Производ слики :

Основните својства

Тежина:
>140g
Дебелина:
Дебели
Бренд Име:
lifbetter
Надворешен материјал:
Полиестер
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
зимски топли ракавици
Употреба:
бебето се грижат
feature1:
windproof ракавици
feature2:
водоотпорен ракавици
Feature3:
зимски топли ракавици
ip камери 1080p wifi:
бебе шетач ракавици
Usage2:
бебе шетач додатоци

Додатоци на производот