0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
OPPO 103/103D/93 Lossless Посветен на Линеарното Напојување Одбор Модул Модифицирани Надградба на Дигитални Сребро-обложено Верзија

OPPO 103/103D/93 Lossless Посветен на Линеарното Напојување Одбор Модул Модифицирани Надградба на Дигитални Сребро-обложено Верзија

DEN 8640.00
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте на Queenway продавница!
За производи детали, ние внимателно да ви кажам : овие специфики произведени од страна на Ali Express систем, некои од овие не се целосно точни, дури и тоа е во ред. Така точната производи информации се добиени од детален опис. Обично опис има неколку слики и вовед. Ако сте во 110 V област, ве молиме да ни каже. За меѓународната шпедиција/транспортни трошоци, тоа не е точноста на некои земји, ако тоа е скапо, ве молиме контактирајте со нас! Понекогаш може да се најде евтин начин, ние мора да се 100% одговор да ви! Ве молиме внимателно да се провери пакување/кутија/парцела кога вашиот примање на пратката.
Ова е специјално за моделот за OPPO BD плеер 103/103 D/93 развој на линеарни моќ одбор модифицирани/надградба на модулот.
Answer : ___________________________ NOTE : Ова е дигитална верзија, ако го користите овој верзија, OPPO 203 вграден аналоген декодирање дел нема да се користи. Ве молиме обрнете внимание на тоа дали AV засилувач има мулти канал декодирање функција.
Надградба Инструкции : 1, Користење на сопствен сребро-обложено трансформатори, повеќе за оптимизација на дигитални плочата училиште звук. 2, Висока прецизност ниска бран низок отпор high-speed регулаторот, повеќе погодна за дигитални кола за напојување. 3, Nichicon аудио HIFI компоненти.
4, 4mm Дебели целосно алуминиумска шасија топлина мијалник.
Тоа може директно да го замени оригиналниот OPPO BD плеер 103/103 D/93 Напојување одбор. Пред да го купат тоа, ве Молиме да го проверите вашиот напојување модел.
Поради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради по-продажбата на услугата центар во вашата локална. Но нашите производи цена е повеќе поевтини под ист квалитет, ние се обидуваме да се обезбеди подобра услуга! На гарантниот период за сите наши предмети е 2 години. Во рок од 2 години, ние може да обезбеди поправка на делови слободни. и ќе needn не го плати превозот надомест од Кина, има потреба од купувачот и продавачот соработка на проблемот грешка дијагноза. После 2 години датум, може да се обезбеди поправка на делови слободни. Но купувачот треба да го плати превозот надомест од Кина.

Основните својства

Број На Модел На:
OPPO 103/103D/93
Почетен Датум:
До 2015
Звучник Тип На Врска:
Дигитален пренос
режим на звукот:
Управување со проектен циклус
Канали:
5.0
Посебна Карактеристика:
Мини Систем
Играчот Тип:
DVD Плеер
Бренд Име:
QUEENWAY
Диск Формати:
dvd
Говорникот Кабинет Материјал:
Метал

Додатоци на производот