0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
Бесплатен превозот 6pcs 3W КОЧАН Led вградна светилка Мини Led Кабинет Светилки Dimmable Led Спот Таванот Вдлабнати вградна светилка Со Led Драјвер

Бесплатен превозот 6pcs 3W КОЧАН Led вградна светилка Мини Led Кабинет Светилки Dimmable Led Спот Таванот Вдлабнати вградна светилка Со Led Драјвер

DEN 1008.00
DEN 2016.00
Това е достапна

Количина на стоки


led вградна светилка d escription :
100% Сосема Нов Квалитет, добра
LED чип : Висока моќност LED,Ултра светла
Влезен Напон : AC85-265 V и AC110 V или AC220 V
Топлина Мијалник Материјал : Алуминиум легура Кастинг
Потрошувачка на енергија : КОЧАН 3 W
Димензија : 36mm(D)*26mm(H)
Намалување Дупка со дијаметар : 30 mm
Лумен : 100lm/W
Се Емитуваат Боја : Топло Бела/ Природна Бела/Ладно Бела
Температура на бојата : 2800 K-3200 K/ 4000-4200 K/ 6000k-6500k
Температурата на телото :
LED работа температура :
Живот : 50,000 h
Сертификација : CE & Ro HS
Лесен за користење, и да ја инсталирате и Еколошки

Основните својства

Емитуваат Боја:
6000K, 3000K, 4000K
Wattage:
3W Non Dimmable, 3W Dimmable AC220V, 3W Dimmable AC110V
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Примена:
Foyer
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
led одредување на светлината
Бренд Име:
ROSTSTAR
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Боја На Каросеријата:
Бела
Извор На Светлина:
КОЧАН
Тип На Објект:
Downlights
Употреба:
Индустриски
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes

Додатоци на производот