0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
50pcs/многу Dimmable 1w мини Таванот вградна светилка LED светилка Вдлабнати Кабинет ѕид Сијалица CE&Rohs за дома дневна соба осветлување

50pcs/многу Dimmable 1w мини Таванот вградна светилка LED светилка Вдлабнати Кабинет ѕид Сијалица CE&Rohs за дома дневна соба осветлување

DEN 6720.00
Това е достапна

Количина на стоки


напон : 85-265 V 50-60hz
светла боја : бела/топло бела/ладно бела
Светлината Агол : 30-60°
Материјал : алуминиум
Инсталација метод : вграден
Светилка тело димензии : дијаметар : 32 mm висина : 23 mm
Дупка големина : 28 до 30 mm
1 W Мини LED Ѕвезда светлина, LED Кабинет светлина, Вдлабнати мини led вградна светилка
Таа донесува висока осветленост, ниско ниво на распаѓање, висока ефикасност 1 W висока моќност ПРЕДВОДЕНА како извор на светлина. Алуминиум школка. Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Бела,
Топло Бела еден бои се достапни. .Тоа е заштеда на енергија, заштита на животната средина, долг животен век, анти-шок и анти-вибрации карактеристики
Тоа е безбедно, без fliker, нема МР или УВ, и не се штетни за човековото тело.
Постои радијатор надвор светилка тело кое има добри топлина дисипација функција.
Постојат фиксни дупки за монтажа на дното, што овозможува едноставна инсталација.
Тоа е широко се користат за комерцијален простор осветлување и дома осветлување места како што се затворен, трговски центар, продавница за накит,хотел, бутик, забавен сала, салон итн.
5pcs/многу Dimmable 1w мини Таванот вградна светилка LED светилка Вдлабнати Кабинет ѕид Сијалица 110 V-220 V за дома дневна соба осветлување US$ 27.00 /многу
5 парчиња / многу
Dimmable 1w мини Таванот вградна светилка LED светилка Вдлабнати Кабинет ѕид Сијалица 110 V-220 V за дома дневна соба осветлување 10pcs/многу US$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Фабриката на Продажба 1 W/3 W Led Downlights 30 Зрак Агол Кул/Топло Бела Led Тела Downlights Вдлабнати Светилка 85-265 V 5pcs/многу US$ 30.00 /многу
5 парчиња / многу
Нови,AC85~265 V 3 W Таванот Висока Lumens КОЧАН LED вградна светилка,3 W мини LED Одредување на Светлината,Epistar Чип,CE & Ro HS,5pcs/многу Бесплатен Превозот САД$ 48.00 /многу
5 парчиња / многу
1 W Мини LED Ѕвезда светлина, led кабинет светлина, мини led вградна светилка 85-265v CE, ROHS таванот светилка 50pcs/многу бесплатен превозот САД$ 156.00 /многу
50 парчиња / многу
10pcs/Многу 1 W Мини LED Ѕвезда светлина, led кабинет светлина, мини led вградна светилка 85-265v CE, ROHS таванот светилка бесплатен превозот САД$ 36.00 /многу
10 парчиња / многу
Нов производ !!!1 W Мини LED Ѕвезда светлина, led кабинет светлина, мини led вградна светилка 85-265v CE, ROHS таванот светилка 5pcs/многу бесплатен превозот САД$ 23.00 /многу
5 парчиња / многу
7-LED 85~265 V Подобро led чипови 7 W топло бела/Бела светлина, 700 LM led вградна светилка светилка ,10pcs/многу бесплатен превозот на FEDEX/DHL/UPS-от US$ 78.00 /многу
10 парчиња / многу

Основните својства

Емитуваат Боја:
4000K, 2800-3200K, 6000-6500K
Wattage:
1W black shell, 1W white shell, 1W silver shell
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
1W
Моќ Толеранција:
2%
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
ALZLZLAC
Извор На Енергија:
AC
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED чип
Напон:
85-265V 50-60hz
светла боја:
бела/топло бела
Материјал:
Алуминиум
Големина на:
32*23mm
дупка со големина:
28mm-30мм
Wattage:
1w
Лумен Флукс:
100-110
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Додатоци на производот