0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Новиот Алуминиумски MetalRouter Табела Внесете Плоча Со 4pcs Рутер Вметнете Прстени за Машини За Sliver DIY

Новиот Алуминиумски MetalRouter Табела Внесете Плоча Со 4pcs Рутер Вметнете Прстени за Машини За Sliver DIY

DEN 2419.00
DEN 2688.00
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет!
Материјал : Алуминиум легура Табела Внесете Plate Plastic Рутер Вметнете Прстен
Големина : 235mm x 120mm x 8mm/9.3' " x 4.7' " x 0.3''
Боја : Сребрена
Дупка Растојание : 62 x 70mm
Пакет Се Вклучени :
1x Алуминиум Рутер Табела Внесете Плоча
4x Пластични Рутер Вметнете Прстени
Некои завртки за фиксирање
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради tomanualmeasurement.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Основните својства

CNC или Не:
Нормално
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
Алуминиум легура Рутер Табела Внесете Плоча
Бренд Име:
MEALU

Додатоци на производот