0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Жените Harajuku Две стил Sweatshirt За Жените Шема Kwaii Дами Hoody Кошули Долго Лабава Tracksuits Есен Девојка Дуксери

Жените Harajuku Две стил Sweatshirt За Жените Шема Kwaii Дами Hoody Кошули Долго Лабава Tracksuits Есен Девојка Дуксери

DEN 657.00
DEN 1094.40
Това е достапна

Количина на стоки


Купувачи Се Покаже
Купувачи И Потребни
Плаќање
Во моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
Испорака
1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS
Dlivery Време
а.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
в.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд)
г.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
1)7-15 работни дена во Азија
2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и Среден Исток
3)30-45 работни дена да Јужна Americe и Африка
Наплата и Враќање
1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат.
3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Повратни информации
1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано.
Комуникација и Превозот Брзина.
2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе ви даде satisfing одговор.

Основните својства

Големина:
One Size
Бренд Име:
Haoduoyi
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Капка-рамо
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
A1500
Тежина:
370g
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери

Додатоци на производот