0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Пролет Нови Hansenne Стил на Жените Носат Темни Облаци И Raindrops Applique Лабава Маскирани Качулка Половина Ракав Студент Стил Качулка

Пролет Нови Hansenne Стил на Жените Носат Темни Облаци И Raindrops Applique Лабава Маскирани Качулка Половина Ракав Студент Стил Качулка

DEN 1150.00
DEN 1263.84
Това е достапна

Количина на стоки


Пролет Нови Hansenne Стил на Жените Носат Темни Облаци И Raindrops Applique Лабава Маскирани Качулка Половина Ракав Студент Стил Качулка
Една Големина(cm) : Должина Рамо Биста Ракав
Прв План 54/Назад 61 54 110 28
Совет : Прирачник за мерење , грешка е дозволено да биде околу 1-2cm, ви благодариме.

Основните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Повик
Бренд Име:
Himifashion
Тип:
Pullovers
Број На Модел На:
Hp45443
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
320g
Маскирани:
Yes
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Половина
Шаблон Тип:
Дожд

Додатоци на производот