0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Маскирна Суичери Мажите 2018 Зимска Јакна Мажите Руно Дебели Raglan Дуксери Машки Печати ЕДНО ПАРЧЕ Хип Хоп Streetwear Harajuku

Маскирна Суичери Мажите 2018 Зимска Јакна Мажите Руно Дебели Raglan Дуксери Машки Печати ЕДНО ПАРЧЕ Хип Хоп Streetwear Harajuku

DEN 1570.00
DEN 2309.28
Това е достапна

Количина на стоки

Големина На Табелата / Кинески Големина
Забелешка "ве Молиме овозможи 1-3 см разликува "
.

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Дебели
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Стил:
Готски
Материјал:
Памук,Акрилик
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Додатоци на производот