0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
BTS Американската ТВ Riverdale Дуксери Суичери мажите и жените Албум Јужна Страна Mens Качулка Sweatshirt Хип-хоп Популарни Облека

BTS Американската ТВ Riverdale Дуксери Суичери мажите и жените Албум Јужна Страна Mens Качулка Sweatshirt Хип-хоп Популарни Облека

DEN 649.00
DEN 927.36
Това е достапна

Количина на стоки


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција : 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Основните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
bts
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
BTS sweatshirt жени/мажи
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Тежина:
BTS hoodie sweatshirt
Тип На Објект:
качулка sweatshirt долг ракав
Пол:
Мажи/ Жени
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина/Розова/Црвена
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
Памук
Стил:
BTS sweatshirt жени/мажи плус големина
Име на производ:
BTS качулка sweatshirt
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
BTS жени/мажи дуксери суичери зима

Додатоци на производот