0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
BTS 2018 Нова Година На Куче Маскирна Маскирани Жените Зима Кинеската Нова Година Mens Дуксери Sweatshirt Повик Облека

BTS 2018 Нова Година На Куче Маскирна Маскирани Жените Зима Кинеската Нова Година Mens Дуксери Sweatshirt Повик Облека

DEN 735.00
DEN 1050.24
Това е достапна

Количина на стоки


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас. Плаќање : со Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е купувачот одговорност Гаранција : 1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции. 2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката. 1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Основните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
bts
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
дуксери мажите хип хоп
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
Тип На Објект:
Wnter Дуксери Мажи
Пол:
Мажи/ Жени
боја:
Темно каки/каки
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Материјал:
Памук
Стил:
Качулка Жените Зима Долго
Име на производ:
sweatshirt мажите хип хоп
Оригиналното Место:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
Печати:
2018 Нова Година На Куче Кинеската Нова година

Додатоци на производот