0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
BTS GOT7 К-Поп корејски Женски Фанови Жените Capless Sweatshirt К-поп Печати Маскирна Mens Sweatshirt Мода Облека 4XL

BTS GOT7 К-Поп корејски Женски Фанови Жените Capless Sweatshirt К-поп Печати Маскирна Mens Sweatshirt Мода Облека 4XL

DEN 649.00
DEN 926.88
Това е достапна

Количина на стоки


Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг модел, pls контактирајте со нас.
Плаќање :
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние го прифатат плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. По вашата исплата расчисти ние ќе ја испорача во рок од 3 работни дена. Ако постои било увозни давачки или даноци, тоа е одговорност на купувачот
Гаранција
1. Иако имаме голема доверба во квалитетот и цените на секој производи ги продаваат, што не може да се гарантира сите купувачи ќе биде 100% задоволни со нив поради различни причини.Но, без оглед што и да се случи, ние и ветуваме ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем, и тоа за време на трансакции.
2.Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите или размена, pls контактирајте со нас во рок од 3 работни дена од датумот на добивање на пратката.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.

Основните својства

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
bts
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Воени
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Број На Модел На:
GOT7 кореја
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Суичери
Тип На Објект:
Суичери
Пол:
Мажи/ Жени
боја:
Црна/Бела/Сива/Сина
За сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Стил:
Долг Ракав Дуксери
Име на производ:
Мажите Дуксери
Моделот печатени:
Маскирна
Големина:
XXS,XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL,4XL

Додатоци на производот