0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
LiisLee Автомобил DVR Црна Кутија WiFi Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер За Мерцедес Бенц C GLC Класа MB W205 2015 2017

LiisLee Автомобил DVR Црна Кутија WiFi Цртичка Камера за Возење Видео Рекордер За Мерцедес Бенц C GLC Класа MB W205 2015 2017

DEN 3936.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Автомобил DVR
OSD Language:
Агол На Гледање:
170°
Специјални Функции:
Во реално Време Надзор,Време и Датум Екран,Автоматски Баланс на Белата боја,Цикличното Снимањето,Другите,Микрофон,Wifi Функција,Движење Откривање,Анти-Вибрации,Широк Динамички Опсег,Циклус на Снимањето,G-sensor,Ноќ Визија
Број На Леќи:
1
Оригиналниот Пакет:
Yes
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 4
Интерфејс:
WI-FI,Micro SD/ТФ
Екранот Размер:
Никој
Макс Надворешна Меморија:
32g
Рамки Во Секунда:
30
Видео Формат:
MOV
Бренд Име:
Liislee
Слики Сензор:
Sony CCD
Екран На Допир:
No
Чипсет Производител:
Novatek
GPS logger:
Никој
Видео Кодот:
H. 264
Пиксели:
1200Mega
Батеријата:
Никој
Траење На Батеријата:
Не Limiti
Камерата Резолуција:
1920x1080
Собранието На Чекање:
Скриени Тип
Големина На Дисплеј:
Како телефонот Големина

Додатоци на производот