0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Гроздобер Бронза Антички Ретро сад Морнарица Значка Воена Човек Ѓердан Pendant Подарок Кварц Џеб Види Синџир за Мажи Жени

Гроздобер Бронза Антички Ретро сад Морнарица Значка Воена Човек Ѓердан Pendant Подарок Кварц Џеб Види Синџир за Мажи Жени

DEN 165.00
DEN 206.40
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Движење : Кварц
Случај Дијаметар : За 4.7 cm
Случај Дебелина : Околу 1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : За 80см
Тежина : Околу. 68g
(2.54 см=1.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Основните својства

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
P319
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
Случај Обликот:
Круг

Додатоци на производот