0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Дома Текстил Божиќ Elk Наметка Shawl Полиестер погоден за носене Ќебе Фланелен боксери Руно Ткаенина Дете Девојки Нова Година на Подарок 2 Големини 1PCS

Дома Текстил Божиќ Elk Наметка Shawl Полиестер погоден за носене Ќебе Фланелен боксери Руно Ткаенина Дете Девојки Нова Година на Подарок 2 Големини 1PCS

DEN 958.56
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
Куршум точка : Име : Фланелен боксери Руно Ткаенина Ќебе
Големина : 100 * 160 CM, 110 * 160 CM
Материјал : Фланелен Боксери Руно Ткаенина
Измијте се Препорачува : 40 степени топла вода се мијат, употребата на неутрален детергент, нијанси на бои, ве молиме, одделно за перење, не кајгана може да се натопени за долго време, tiled да се исуши.
Моден пакет работ дизајн, елегантен и дарежлив, го носат издржливи, повеќе слоевит, дури и ако детали на мали за да се направи совршен, повеќе сигурен. Опис :
Пакување : 1 BUC Ќебе
За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 1-5 дена по плаќањето се врши и проверка.
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.
3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака
4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас. За Повратни Информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За Враќање&Наплата 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или погрешно.
2.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки.
3.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.
4.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни.

Основните својства

Големина:
L, XL
Бренд Име:
Wholehome
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Европа
Техника:
Ткаени
Употреба:
Пикник,Патување,Дома,Хотел,Авион
Функција:
Анти-Pilling,Погоден За Носене
Возрасна Група:
Деца
Сезоната:
Зима
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Измијте Стил:
Рака Мие
Број На Модел На:
фланелен боксери руно ќебе
одделение:
одделение А
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Тежина:
0.6KG
Функција:
Декорација
Материјал:
фланелен боксери руно ќебе

Додатоци на производот