0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10 компјутери 6x6cm DIY Прототип Хартија PCB Универзална Коло Solderless Breadboard Bakelite Плоча Супериорен Квалитет

10 компјутери 6x6cm DIY Прототип Хартија PCB Универзална Коло Solderless Breadboard Bakelite Плоча Супериорен Квалитет

DEN 359.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
1. Дупка Кол : 1mm
2. Дупка теренот : стандард 2.54 mm
3. За точка до точка DIY лемење, Arduino заглавија одговара директно на овој форум

Основните својства

Број На Модел На:
Solderless Breadboard
Мин. Линија Проред:
Стандард
is_customized:
Yes
Мин. Дупка Со Дијаметар Од:
Стандард
Бренд Име:
Вашиот Цие
База Материјал:
Bakelite Плоча
Мин. Ширина На Линија:
2.54 MM

Додатоци на производот