0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10 компјутери 5x7cm DIY Прототип Хартија PCB Универзална Експеримент Матрица Коло Solderless Breadboard Bakelite Плоча

10 компјутери 5x7cm DIY Прототип Хартија PCB Универзална Експеримент Матрица Коло Solderless Breadboard Bakelite Плоча

DEN 167.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
1. Дупка Кол : 1mm
2. Дупка теренот : стандард 2.54 mm
3. За точка до точка DIY лемење, Arduino заглавија одговара директно на овој форум

Основните својства

Број На Модел На:
Solderless Breadboard
Мин. Линија Проред:
Стандард
is_customized:
Yes
Мин. Дупка Со Дијаметар Од:
Стандард
Бренд Име:
Вашиот Цие
База Материјал:
Bakelite Плоча
Мин. Ширина На Линија:
2.54 MM

Додатоци на производот