0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
15 инчи 10 поени за Транспарентна и Интерактивна Допир Фолија Филм со USB порт

15 инчи 10 поени за Транспарентна и Интерактивна Допир Фолија Филм со USB порт

DEN 4332.00
DEN 4560.00
Това е достапна

Количина на стоки


Obeytec 15 инчен 4 : 3 Интерактивни Допир Фолија Филм-80 Канали-Лесна инсталација-КРИЕШЕ Поддршка на Windows/Linux/Android-10 допир поени-конекција со USB - Брза испорака,Евтина Цена со Фабрика директни Превозот.
Цевка за Пакување, се вклучени : Допир Flim+USB Контролер+USB Кабел
Апликации
Погоден за Чување прозорецот прикажува, Внатрешна / надворешна киосци,Изложби, Туристички атракции, Музеи, Допрете маси, Обуки,простории за состаноци,итн.
Вовед
Obeytec Интерактивни Допир Фолија Филмот е транспарентен екран на допир за чувствителни филм, поставено на мембраната во задниот дел на стакло или транспарентни акрилик плоча, стакло или акрил панели веднаш може да се трансформира големина на екранот на допир. Само неколку microns дебели нашите тенок филм екраните може да се претвори во било која површина во висока дефиниција мулти медиуми екранот површина. Задните проектира слики, видео и динамична содржина на медиумите може да биде прикажан во било кој формат, насекаде.
Obeytec допир фолија може да се вметнат на стакло на прозорец или во внатрешноста на стаклена врата и едноставен назад-проекција или пред-проекција на проекторот може да се претвори стакло на прозорецот или стаклена врата во голем екран на допир. Obeytec екран на допир за филмот овозможува проекција на информации за производот директно на стакло за да се привлечат интерактивност со потенцијалните клиенти. Тоа е совршен промотивни се прикаже дека не само што им дава интерактивни промоција и клиентите искуство околу часовникот но, исто така, забележува интерактивни податоци од потенцијалните купувачи
Производ фотографии
Цртежи
Имаме две верзии на опашки. Страна Верзија и на Дното Верзија. Factory default Страна Верзија .Остави порака и ако сакате Дното Верзија.
Апликации

Основните својства

Пакет:
Yes
Тип:
капацитивни
Интерфејс Тип:
USB
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Obeytec
Број На Модел На:
OBDTF-150W10
Големина На Екранот:
15
Тип:
интерактивна допир фолија филм
Интерфејс:
USB
Резолуција:
4096*4096
Допрете Точка:
10 допир поени(2/10/20 опција)
Држете Апликација:
Допир LCD монитор/Panel PC/Изложба
Допрете Големини :
15 инчи
Одобрување:
CE/FCC
Поддршка ТОЛКУ:
Windows/LINUX/Андроид

Додатоци на производот