0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
5D Целосно Покривање Калено Стакло За Oneplus 5 5T A5000 Екран во Боја Заштитник За Еден плус 5T 5 Експлозија Доказ Филм 3D 4D надградба

5D Целосно Покривање Калено Стакло За Oneplus 5 5T A5000 Екран во Боја Заштитник За Еден плус 5T 5 Експлозија Доказ Филм 3D 4D надградба

DEN 144.00
DEN 208.32
Това е достапна

Количина на стоки


5 D Целосно Покривање Калено Стакло За Oneplus 5 5 T A5000 Екран во Боја Заштитник За Еден плус 5 T 5 Експлозија Доказ Филм 3 D 4 D надградба
клучни карактеристики :
1. 5 D Целосно Покривање Екран Заштитник ( обичните калено стакло не се целосно покривање )
2. Анти - сина калено стакло, заштита на вашите очи.
3. Метал Печатење Калено стакло, повеќе beauteful .
Компатибилен со : За Oneplus 5 T / 5
Функција :
Екран Заштитник Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.
Зајакнато Стакло со Заштитен Филм Полн сврзување, автоматски адсорпција може да се повтори спои
Целосно транспарентна : многу тенка, HD Vistion хемиски третирана транспарентен Нано-обложена калено стакло.
Анти да се Загрози Заштитник Филм Површинска цврстина : површината има тврдост од 8 - 9 H,Тоа е 9 пати посилно од обични очила. 5 D Заоблени Работ Алатка и копчињата не се намалувања
Анти-Експлозија Филм Нежен допир : задниот дел од силна лепила, лесно да го инсталирате, блиску до екранот, и затоа не влијае на допир чувствителност на допир.
Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мала опасност делови, побезбеден отколку други производи од стакло.
Анти-нула Стакло Екранот Стража Стакло Нечистотија-отпорни, Шок-Доказ Отпорно на Гребење Отпечатоци-отпорни, Анти-Пропадна.
Премиум Пред Стакло Филм со Висока дефиниција, 9 H цврстина, отпорен на Гребење, Експлозија Доказ Филм, Анти-отпечатоци Филм
Пакетот вклучува :
1 * Калено Стакло
1 * Чистење На Комплет
Купувачот Читање Пред Место со цел
1.За Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање :
2.За Испорака
А Превозот И Предавање
Ние ќе земе различни канали според карактеристиките на стоката за превоз . Тоа може да достигне повеќе од 200 земји и региони. Ние и ветуваме дека сите налози ќе бидат издадени во рок од четири дена. Бидејќи на различни канали за да пратите информации за дисплејот време ќе бидат различни, поштенски парцели обично 1-4 дена покажа дека меѓународната курир обично 1-2 дена, ако се судрите со конгестија, следење на информациите за време на екранот ќе биде продолжен.
Б. За Царински И Тарифни
Поштенски парцела генерално не се произведуваат тарифи, но различни земји царинските прописи, царинење време ќе бидат различни, ве молиме навремено следење на информации, контактирајте ги вашите локални поштата ако е потребно.
Меѓународни курир обично произведуваат тарифи, ве молам, разберете ги локалните обичаи даночни стандарди, па како да се избегне царинската прашања предизвика производ да се врати или уништи, ако е потребно, консултирајте се со вашиот локално царинење компанија или пренесувајте информации на локално царинење. На крај, ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам многу за вашата поддршка.
3.Наплата & Политика
Бидејќи тоа е меѓународен транспорт, трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот. ние ќе ги провери строго, ако Само во случај доби оштетени производ, ве Молиме контактирајте со нас. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики. ние ќе спроведе ревизија во согласност со специфичните околности на производи за да им помогне да се реши овој проблем, ќе имате можност да уживате во повеќе попусти.
Ако сакате да ја размена или вратите производот, И производот не имате било каква штета, само треба да се плати се врати превозот, ние ќе ви испратиме нов производ, откако ќе го добиете производот.
Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.

Основните својства

боја:
За Oneplus 5, За Oneplus 5T
Материјал:
Црна, Бела
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
GerTong
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Oneplus
Пакет:
No
функција 1:
Екран Заштитник Калено Стакло За Oneplus 5t
Карактеристика 2:
Целосна Покрие Екран Заштитник За Oneplus 5 5t
функција 3:
Боја Калено Стакло За Еден плус 5T За Oneplus 5T
карактеристика 4:
Експлозија Доказ Филм За Oneplus 5T Екран Заштитник
Карактеристика 5:
Зајакнато Стакло Заштитна Фолија За 1+ 5T 5
Екран Заштитник За Oneplus 5t:
Целосна Покрие Калено Стакло За Oneplus 5T
функција 1:
Целосна Покрие Калено Стакло За Oneplus 5 A5000
функцијата 2:
Екран Заштитник За Oneplus 5T Експлозија Доказ Филм
Компатибилен:
Екран Заштитник За Oneplus 5t 5 Стаклени

Додатоци на производот