0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
[2 Pack] Оригинални Seyisoo 2.5 D 0.3 mm 9H Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Чест 7X Чест 7 X Филм

[2 Pack] Оригинални Seyisoo 2.5 D 0.3 mm 9H Целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник За Huawei Чест 7X Чест 7 X Филм

DEN 432.00
DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки


Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур рабовите на екранот област.
Модел
Калено Стакло Екран Заштитник за Huawei Чест 7 X [2 Pack]
Бренд
Seyisoo (100% Оригинални)
Карактеристики
Анти-отпечаток, Анти-нула, Меур Слободни, Многу Одговорно
Суровини
Luoyang Стакло
Radian
2.5 D Заоблени Работ
Боја
HD Транспарентен
Калено Време
3.5-5 Часа
Дебелина
0.3 mm
Слој
6 Слоеви
Транспарентност
Во 99%
Тврдост
9 H
Пакување Детали
2*Seyisoo Калено Стакло, 1*Фланелен Боксери Кеси, 2*Микрофибер Крпа, 2*Упатство Налепница
2*Wet&Dry Брише, 2*Прашина-апсорбер, 2*Нула Картичка, 1*Упатства, 1*Подарок Кутија
Испорака
Со DHL/EMS(3-7 Работни Дена); од Страна на e Packet(10-19 Работни Денови);
Од Кина Пост/Ali Express Превозот(15-60 Работни Денови);
Време На Испорака
Во Рок Од 2 Работни Дена По Ред Потврди
Повратни информации
Сите Прашања Одговор Во Рок Од 24 Часа Сигурно.
Гаранција
Доживотна Гаранција
Белешки : 2 Пакет значи и добиете 2 стакло во еден сандак

Основните својства

боја:
Црна, Бела
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
Seyisoo
Технологија:
2.5 D Круг Работ, Electroplated Слој
Модел:
За Huawei Чест 7X
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.3 mm
Производот Категорија:
Целосна Покрие Екран Заштитен Филм
Функција:
Многу Одговорно
Одговара:
ПРЕД
квалитет:
Премиум Зајакнато Стакло
белешки:
2 Пакет значи и добиете 2 стакло во еден сандак

Додатоци на производот