0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
2 ПАРЧИЊА Full Screen Protector Филм За Xiaomi Mi 5S Mi5s Стакло Покриеност на Работ Мека TPU Филм За Xiaomi Mi 5S Филмот Не Стакло Youthsay

2 ПАРЧИЊА Full Screen Protector Филм За Xiaomi Mi 5S Mi5s Стакло Покриеност на Работ Мека TPU Филм За Xiaomi Mi 5S Филмот Не Стакло Youthsay

DEN 91.00
DEN 95.52
Това е достапна

Количина на стоки


Пакет Се Вклучени
2×Целосна Мека Нано Филм ( Забелешка : Не Калено Стакло! )
2×Ткаенина За Чистење ( 2×Влажни Брише ,2×Сува Брише)
Со Пена Кутија
♦ Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
♦ Руски Пријатели ! Ве молиме Оставете Ни го вашето Име и презиме Поради руската Политика,ви Благодариме!
♦ Забелешка : превозот начин на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број .Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Твојот Ред, ве Молиме Изберете превозот начини со
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Aliexpress Стандард за Испорака !

Основните својства

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Youthsay
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 5S
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
1:
Мека TPU Нано Филм За Xiaomi Mi 5S
Radian:
2.5 D
ОЕМ:
Добредојде
Дебелина:
Ultrathin 0.2 мм
Пакет:
Пена кутии
Функција:
анти-sratch, водоотпорен, Исклучително Мазна, Балон-Бесплатно

Додатоци на производот