0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
За ZTE Nubia Z17S Z17 S Z17 МИНИСТЕРСТВАТА Z17 МИНИ S Z17miniS калено стакло целосна филм Imak Целосна покриеност Екран Заштитник цел екран

За ZTE Nubia Z17S Z17 S Z17 МИНИСТЕРСТВАТА Z17 МИНИ S Z17miniS калено стакло целосна филм Imak Целосна покриеност Екран Заштитник цел екран

DEN 239.04
Това е достапна

Количина на стоки

Одговараат за : Z17 S / Z17 MINIS За ZTE Nubia Z17 S Z17 S Z17 МИНИСТЕРСТВАТА Z17 МИНИ S Z17mini S калено стакло целосна филм Imak Целосна покриеност Екран Заштитник цел екран Спецификација на Производот :
Imak цел Екран Калено Стакло Филм ,направен од висока цврстина стакло материјал,анти нула и отпорност на абење.Целосен екран покриеност, специјално за лачно екран, намалување на стапката на предизвикува белиот раб на екранот.

Основните својства

Материјал:
за z17s, за z17minis
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
ZTE
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
imak
Тип:
Пред Филмот

Додатоци на производот