0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
2 ПАРЧИЊА 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло За Oukitel K10000 Про Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филм Oukitel K10000 Про Стакло

2 ПАРЧИЊА 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло За Oukitel K10000 Про Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филм Oukitel K10000 Про Стакло

DEN 99.00
DEN 124.32
Това е достапна

Количина на стоки


0
2.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Oukitel K10000 Про Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филм
Пакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>
Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!
Опис На Производот :
Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.
Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.
Карактеристики>>>
- 9 H Цврстина
Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм.
- Oleophobic Слој
Ја спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи. Го прави полесно да се чисти.
- Да Се Загрози Доказ
Ако скршен , на мали парчиња се одржа во рамките на филм. Тие не се остри, што го прави многу побезбедно да се користи од други производи од стакло.
- Добра Адхезија
Направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло со силикон лепило за да се задржи во место.
- Одговорно Допир
Кога опремени телефони на допир чувствителност ќе останат непроменети.
- Целосна Транспарентност
Не ефект на екранот на било кој начин по барање, им даваат целосна допир чувствителност и видливоста.
Пакетот вклучува>>>
2 X Калено Стакло Филм
2 X Микрофибер Крпа За Чистење
2 X Чистење Првично Подлога
2 X Белата работ cleanout течност
2 ПАРЧИЊА 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло За Oukitel K10000 Про Екран Заштитник Зајакнато со заштитен филм Oukitel K10000 Про Стакло
'

Основните својства

боја:
Oukitel K10000 Про
Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
VBNM
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Употреба:
Мобилен Телефон
Материјал:
калено стакло
Технологија:
0.26 мм+2.5 Степен лак инцизија
Површинска цврстина:
9H Цврстина
Модел:
за Oukitel K10000 Про
Компатибилни модели:
За Oukitel K10000 Про 10000
Компатибилен Oukitel Модел:
За Oukitel k10000 про стакло
Компатибилен Oukitel Модел 1:
За Oukitel K10000 Про 4G
Компатибилен Oukitel Модел 2:
За Oukitel K10000 Про Калено Стакло
Компатибилен Oukitel Модел 3:
За Oukitel K10000 Про Случај Стакло

Додатоци на производот