0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Калено Стакло За Alcate C3 Телефон Екран Заштитник Заштитна Фолија За Alcate C3 Телефонот Cristal Филмот Маска +Чистење Колекции

Калено Стакло За Alcate C3 Телефон Екран Заштитник Заштитна Фолија За Alcate C3 Телефонот Cristal Филмот Маска +Чистење Колекции

DEN 91.00
DEN 95.52
Това е достапна

Количина на стоки

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/636329.html
Аукција Наслов ќе биде тука!
Вашиот ставка опис ќе бидат сместени тука. Може да користите HTML ако сакате. На фонтот тип, стил и боја се претходно дефинирани, но може да бидат препишани во ставка опис прозорец. Објектот описи може да биде колку што сакаш, како обрасци ќе ја намалите големината за да одговара на должината на вашиот описи.
Вашата Исплата Детали ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Плаќање дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате Плаќање Детали, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Вашиот Превозот Детали ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Превозот дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате Превозот Детали, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Вашиот Услови на Продажба ќе биде вметната и тука. Можете да создаде Услови на Продажба дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате Услови на Продажба, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Можете да креирате Контакт со Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.

Основните својства

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Телефон:
За Alcate C3 Екран Заштитник Стакло Филм
Функции:
Јасно & Transparence 98%,Експлозија Доказ Стакло Покрие Филм
Користат за :
Мобилен Телефон,Мобилен Телефон ,Мобилен Телефон
Име:
Калено Стакло Екран Заштитник,Калено Стакло Покрие Филм,
Опис:
9H тврдост / 0.3 mm /2.5 D Граница Круг Агол
Пакетот Вклучува:
Калено Стакло Филм, Со Чистење Колекции,Алкохол Чисто Платно
Состојба:
100% Сосема Нов Калено Стакло,За 10g
Стил:
Висок Квалитет Ултра Тенок Светло Екран Заштитен Филм Телефонот Cristal Филм
Функција:
Ултра-тенок, High-definition, Висока Transmittance, Анти-зрачење
Одговара на Моделот:
За Alcate C3

Додатоци на производот